Spis autorów i prac

wpis w: Bez kategorii | 0

Spis autorów i prac zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej:

  1. Biel Radosław – Trzebinia – „Tajemnica pustyni”
  2. Blecha Bartosz – Krotoszyn – „Bractwo 2”
  3. Busz Bartłomiej – Ostrzeszów – z zestawu „Kobieta w samotności 2,3”
  4. Buszka Agata – Piła – „xxx”, „xxx”, „xxx”
  5. Buszka Tomasz – Piła – „Marian 2”, „Pan Z” – II nagroda
  6. Chojka Artur – Rumia – „Kurier DHL-u”, „Jaki pan, taki kram”, „Kochanie kocha”
  7. Chwalisz Małgorzata – Łomnica – „xxx”
  8. Gawroński Dariusz – Częstochowa – „Czekając na Mesjasza”, „Artysta”, „Wcielenia I”, „Dama z łasiczką”, „Jaki ojciec taki syn”
  9. Giernalczyk Aleksandra – Trzcianka – „xxx”
  10. Grewling Marlena – Książ Wielkopolski – cykl „Wygnanie z raju I-III” I nagroda
  11. Gubała Marek – Zawada – „Padre Leo”, „Barba non facit phicosophum”, „Krótka opowieść o czystej miłości”, „Stefan the Great”, „Oczy zwierciadło duszy”
  12. Hasso – Agopsowicz Marek – Olsztyn – „Na mecie – zawody Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Olsztynie 2015”
  13. Jacyków Witold – Bielsko – Biała – „Małgośka”
  14. Kara Paweł – Sandomierz – „Portret bez twarzy”
  15. Kolarz Marzena – Kraków – z serii „Ambrotypie 3,5”, z serii „White Monarchy I, II, IV”, „O sobie”
  16. Komasińska Hania – Piła – „Przystań”, „Czystość II” – dyplom honorowy
  17. Koniarz Tadeusz – Tarnów – „Portrecista portretowany” – III nagroda, „Mona Lisa?”, „Nie moknij”, „Wypał”
  18. Koszowska Dominika – Katowice – „Pani Stanisława”,
  19. Kowalczyk Anna – Warszawa – „Tajemnicy czar”, „W obłokach”
  20. Kozakowska Małgorzata – Częstochowa – z zestawu „Spotkanie I, IV”
  21. Kulasik Arkadiusz – Leszno – cykl „Poszukiwania charakteru I-III” – dyplom honorowy
  22. Lapis Marek – Koziegłowy – „Przeciw sobie”
  23. Leśniakowska Marta – Warszawa – „Z cyklu teoria spojrzenia 1,2”
  24. Łaszuk Aleksandra – Warszawa – „Ślady przeszłości I-II”, „Dopasowany”
  25. Malarczyk Paweł – Chorkorówka – „Karol- smolarz”, „Lustrzane odbicie”, „Live is brutal”, „Życiowe rozterki”, „Przerwy czas”, „Alka świat”
  26. Marek Tomasz – Trzcianka – „xxx”, „xxx”, „xxx”
  27. Maruszczyk Agnieszka – Poznań – z zestawu „Ojciec i syn 1, 5”, zestawu „Unplugged – dzieci bez prądu 4”
  28. Mazur Mariusz Paweł – Lublin – „Zadumany”
  29. Mazur Robert – Wrocław – „Fotograf”
  30. Muszka Małgorzata – Częstochowa – „Po cichu”
  31. Mychan Dariusz – Siemiatycze – „Autoportret z dzieciństwem”, z cyklu „Malarz wszystkich świętych 2, 4”
  32. Okoniewski Tomasz – Korczyna – „Czas żniw…”, „Olek”
  33. Pietryga Piotr – Poznań – „Ćma”, „Kot” – dyplom honorowy, „Justyna i mewy”, „Dolce vita”, „Jean Baptiste Grenouille”, „Dwa światy”, „Paula”
  34. Poniatowska Izabela – Warszawa – „Senność 2,3”
  35. Rakowski Robert – Bielsk – „Michael żyje”
  36. Rejmer Anna – Kołobrzeg – „Lady”
  37. Stankiewicz Basia – Biała – z cyklu „Jej portret I,II, V”
  38. Szczerbaniewicz Jacek – Jelenia Góra – zestaw „Gothic portraits 1-3”
  39. Sznajder Jakub – Trzcianka – „xxx”
  40. Tatarkiewicz Dawid – Poznań – „Portrecista”, „Fotograf uchodźców”
  41. Tracz Magdalena – Kraków – „Nocne rozmyślania”
  42. Walowski Tomasz – Łysa Góra – „Agnieszka”
  43. Widurska Joanna – Sosnowiec – „Gerda”, „Kaj”
  44. Wójcik Aneta – Świniarsko – „W cztery oczy”, „Poeta”, „Niezależna”

Zostaw Komentarz