Spis autorów i prac zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej Portret 2018
- Borowiec Joanna, Rumia, z cyklu „Zapomniana kraina – zapomniani ludzie” – 1,2,4
- Burns Ewa, Kraków, „Siłacz”, „Bańki”
- Busz Bartłomiej, Ostrzeszów, „Portret uliczny IV”
- Buszka Tomasz, Piła, „Marian 2”
- Celary-Kmiecik Kamila, Oleśnica, „Amelia I”, „Amelia II”, „Modlitwa”
- Chwalisz Małgorzata, Łomnica, „XXX”
- Donica Rafał, Warka, „Człowiek z papierosem”, „Bokser”, „Czytelnik”, „Tożsamość”
- Foetke Dariusz, Oborniki, z cyklu „Berlińczycy” 1, 2, 6, 7 III nagroda za zdjęcie nr 1
- Folerzyński Marian, Trzcianka, „W stronę światła”
- Fornalik Filip, Kamieniec, „M”, „O”
- Gawroński Dariusz, Częstochowa, „Sprzedawca twardych dysków”, „Arystokrata”, „Łyżwiarz” – Wyróżnienie
- Głogowska Magdalena, Warszawa, „Makak japoński”, „Manul stepowy”, „Puszczyk mszarny”
- Głuchowska Anna, Gdynia, z cyklu „Kobieta pracująca” 4a,5b
- Górska Paulina, Siedlisko, „XXX”
- Gulczyńska Agnieszka, Warszawa, „Przyjaciele”
- Hasso-Agopsowicz Marek, Olsztyn, „Modlitwa”, „Autoportret”
- Jacyków Witold, Bielsko-Biała, „Marta 2”, „Jan”
- Jankowski Witold, Łódź, „Hyperrealit 1”, „Hyperrealit II” „Lustro2”, „Podpatrzone”, „Wyjście Awaryjne”, „Ewelina”, „Olga”
- Janus Justyna, Aleksandria I, „Jaś i Małgosia” 1-6 zestaw
- Komasińska Hania, Piła, „Więź II”, „Między słowami II”
- Konefał Przemysław, Rawa Mazowiecka, z cyklu „XXX” 6,7,9,10, – Wyróżnienie
- Koniarz Tadeusz, Tarnów, „Spowiedź”, „Męskie sprawy”, „Pożegnanie”, „Portret w Luwrze” – II nagroda
- Koszowska Dominika, Katowice, cykl „Zbieracze ziół” 1-6 – I nagroda
- Kościński Adam, Gołdap, „Spokój”, „Dziewczyna z Mojave”
- Kowalska-Bugno Patrycja, Korczyna, „Niedopatrzenie”, „Przemówienie”
- Kozakowska Małgorzata, Częstochowa, „Kopciuszek”
- Kruk Patrycja, Wejherowo, „Tancerki II”, „Tancerki w pasiece”, z cyklu „Angelika” 1,2,3 (WARSZTATY W ZŁODZIEJEWIE – Wiele dróg – jedna pasja)
- Kulasik Arkadiusz, Leszno, cykl “Pragnienie syreny-długie nogi” 1-2, z cyklu „Stonehenge – narodziny bogini” – 1,2
- Łaszuk Aleksandra, Warsazawa, „W mojej głowie” z cyklu III-VI
- Marczak Mateusz, Turek, „Nowoczesność”
- Mościbrodzka Dorota, Lublin, „Emmanuelle” – Wyróżnienie Przewodniczącego JuryDa
- Oberc Dorota, Poznań, „Bigeminia”
- Pazdykiewicz Agnieszka, Gdańsk, „Oczekiwanie”, „Matka królów”, „Chłopcy z Placu Broni”
- Pietryga Sylwia, Żyrardów, „Kobiecość”, „Portretowo”, „Kobieta”, „Kobiety”
- Pyrka Elżbieta, Biała-Podlaska, „Na łące”, „Odpoczynek”
- Rak Tomasz, Bielsko-Biała, „XXX”, „Starość, samotność, zmęczenie”
- Rassek Marcelina, Skoczów, „Piwonia”, „Miedź”
- Rawski Łukasz, Kluczbork, „III”
- Sawicka Iza, Józefów, „Oli”
- Stankiewicz Basia, Biała, „Julia II”, „ Julia III”, „Żołnierz”
- Szukalska Iwona, Pajęczno, „Spojrzenie Barbera”, „Spojrzenie Wertera”, „Werter XXI wieku”
- Wałaszyński Władysław, Kalisz, z cyklu „Szewc z Kościuszki”, „Po meczu”
-
Wolff Magdalena, Kielce, „Provence 1”, „Provence 3”
Łącznie: 111 prac 43 autorów